Formy pomocy

Jak pomagam

Gabinet pomocy psychoterapeutycznej Lublin

Każdy z nas może znaleźć się w trudnych okolicznościach, w których zaistnieje potrzeba wsparcia, jakie może zapewnić dobry psychoterapeuta. Wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę pomagam osobom zmagającym się z trudnościami życiowymi lub cierpieniem psychicznym. Oferuję pomoc w przezwyciężaniu przewlekłego stresu, lęków, depresji, sytuacji kryzysowych i innych życiowych wyzwań. W mojej praktyce stawiam na indywidualne podejście oraz dyskretną, ale zaangażowaną postawę. Sprawdź, jak mogę ci pomóc.

Psychoterapia

Psychoterapia to specjalistyczna forma pomocy, która skupia się na leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych oraz pomaga w pracy nad poprawą jakości życia. To szereg teorii i metod postępowania wykorzystujących środki psychologiczne, w celu pomocy w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, zachowawczymi i relacyjnymi.

Więcej
Image

Psychoterapia indywidualna

Terapia indywidualna polega na pomocy pacjentowi w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi, myślowymi i społecznymi, które utrudniają mu funkcjonowanie na co dzień.

Image

Psychoterapia par

Psychoterapia par to proces pomocy skierowany dla osób, które doświadczają trudności bądź kryzysu w relacji partnerskiej lub małżeńskiej.

Image

Psychoterapia rodzin

Psychoterapia rodzinna jest formą pomocy, która skierowana jest dla rodzin, które doświadczają trudności w obrębie systemu rodzinnego lub trudność jednego z członków rodzinny jest zależy od relacji panujących w niej.

Szkolenia i warsztaty

Oferuję szkolenia z zakresu psychologii oraz psychoterapii, które są stworzone dla wybranych grup docelowych. Jestem przekonana, że nabyta wiedza z dziedziny psychologii i psychoterapii pozwoli uczestnikom na lepsze zrozumienie siebie oraz innych ludzi, a także na bardziej efektywne radzenie sobie z wyzwaniami, z jakimi spotykają się w życiu osobistym i zawodowym.

Więcej

© 2023 AgataPoreba.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone